20 Липня, 2023 р., 15:39
Затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки с. Антипівка та с. Бакаївка
20 Липня, 2023 р., 12:36
 Золотоніським районним відділом ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ»,  з метою попередження епідускладнень з холери, забезпечення епіднагляду за циркуляцією збудника  холери в об’єктах довкілля,  розпочато сезонний моніторинг : кожні 2 тижні відбір та дослідження на холеру зразків води поверхневих водойм. Направлені також рекомендації медичним працівникам  територіальних закладів охорони здоров’я посилити контроль за випадками захворювань на гострі кишкові інфекції.
18 Липня, 2023 р., 15:51
Затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Филю Івану Івановичу
04 Липня, 2023 р., 14:29
29 Червня, 2023 р., 14:27
Правець - це гостре, потенційно смертельне інфекційне захворювання, яке характеризується судомними спазмами скелетних м’язів із контактним механізмом передачі. Після захворювання імунітету немає.
27 Червня, 2023 р., 11:12
В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою популяризації державної грантової програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації продовжується проведення навчальних онлайн семінарів та онлайн консультацій для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей (дружина або чоловік), які планують розвивати або започаткувати власну справу.
13 Червня, 2023 р., 13:20
З метою попередження отруєння бджіл, доводимо до вашого відому про те, що 13 та 14 червня 2023 року ТОВ «Домантівське» буде проводити обробку кукурудзи  від бур’янів на території Новодмитрівської сільської ради за межами с. Домантове. Роботи проводитимуться з 4-00 до 7-00 години  ранку та у вечірні години з 21-00 до 24-00, препаратами Альвіус- ніко сульфорон 100г/л, Хаммер Дуо – 2,4 D-2 етилгек силовий ефір – 491,5 г/л, Флора сулам 8,5 г/л.
12 Червня, 2023 р., 14:07
Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки та з метою промоції Державної програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ у партнерстві з Філія-Черкаське обласне управління АТ „Ощадбанк“ та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари.