КУ “Центр надання соціальних послуг Новодмитрівської сільської ради” інформує

Дата: 10.07.2023 10:38

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

В КУ “Центр надання соціальних послуг Новодмитрівської сільської ради” функціонує відділення "Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі" з двома “кризовими кімнатами”. У відділенні ви можете отримати соціальні послуги:

“надання притулку”;

“консультування”;

“інформування”;

“представництво інтересів”.

Право на влаштування до “кризової кімнати” має:

повнолітня постраждала особа за особистим зверненням;

повнолітня постраждала особа, направлена суб'єктом, що здійснює заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі;

особа, яка не досягла повноліття, але перебуває (перебувала) у зареєстрованому шлюбі;

дитина у разі її прийняття до “кризової кімнати” разом з матір’ю/батьком або особою, яка їх замінює.

До “кризової кімнати” не влаштовуються постраждалі особи:

у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;

з ознаками гострих інфекційних захворювань та венеричних захворювань;

у разі наявності в них психічних захворювань у гострій стадії, хронічних психічних захворювань у стадії загострення, пограничних станів, що супроводжуються розладами поведінки, які можуть становити загрозу здоров’ю постраждалої особи або осіб, що її оточують;

з інфекційними, грибковими та паразитарними захворюваннями шкіри та волосся;

хворі на туберкульоз;

із потребою в стаціонарному лікуванні;

за інших обставин, що свідчать про безпосередню небезпеку для постраждалої особи або для інших осіб.

Зазначені постраждалі особи у разі потреби підлягають невідкладному направленню до закладів охорони здоров’я з одночасним повідомленням відповідно до законодавства про факт вчинення щодо них насильства.

Кожна “кризова кімната” облаштована ліжками, шафою для одягу, холодильником, електричним обігрівачем, стільцями та письмовим столом. Є місце для приготування їжі, прання речей та особистої гігієни. Харчування постраждалої особи здійснюється за рахунок її особистих коштів. Приготування їжі особа здійснює самостійно.

Можливе надання послуг постраждалим особам, які проживають в інших громадах, з обов’язковим підписанням договору про надання послуг на умовах співфінансування КУ «Центр надання соціальних послуг Новодмитрівської сільської ради».