Новодмитрівська громада

Черкаська область, Золотоніський район

Оголошення

 

Комітет проводить аналіз ефективності Закону України «Про ринок природного газу»

Просимо заповнити опитувальники


Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житловокомунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності та
реалізації Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року №329-VIII (далі – Закон).

 


           Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачам.

       З огляду на необхідність забезпечити енергетичну безпеку та належне
функціонування ринку природного ринку, досягти високого рівня конкуренції та високого рівня якісного захисту прав споживачів природного газу Комітет має на меті дослідити наступні питання.


          Якою мірою запроваджена свого часу реформа ринку природного газу досягла мети щодо забезпечення ефективного функціонування ринку природного газу, фінансової стабільності на ринку природного газу, належного захисту прав споживачів та безпеки постачання природного газу та сприяла євроінтеграційним прагненням України?

        Наскільки ефективними виявилося впровадження та виконання заходів,
передбачених Законом для досягнення енергетичної безпеки?
Наскільки ефективним є на
сьогодні державне регулювання діяльності суб’єктів ринку природного газу?

        Для проведення належного аналізу Комітету потрібно зібрати інформацію і доказову базу за допомогою осіб та організацій, які володіють відповідними знаннями, професійною компетентністю чи досвідом.

Відповідаючи на цей запит, ви отримуєте можливість поділитися своїм досвідом, висловити свою експертну думку та допомогти Комітету краще з’ясувати, чи позначилися (і як саме) передбачені Законом заходи на ситуацію, яка склалася на сьогодні на ринку природного газу.


     Для надання відповіді на запит вам необхідно заповнити Google форму за
посиланнями відповідно до вашої категорії:
1. Анкета для опитування суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю: https://forms.gle/CpUHEA3Rwte72Pnn7

2. Анкета для опитування побутових споживачів:
https://forms.gle/diXACosqJwoMMntT6

 

3. Анкета для опитування непобутових споживачів:
https://forms.gle/X22yw32ftb5Sxxsr8

 

      Комітет звертається із проханням заповнити відповідну форму до 15 січня 2024 року (включно).

      Комітет звертається до Вас із проханням, надаючи відповіді, зазначити наступну інформацію.

       У гугл-формі опитувальника для побутових споживачів містяться запитання щодо імені, віку, статі, освіти, місця проживання тощо. Ви можете попросити про забезпечення конфіденційності ваших персональних даних (про це буде питання в формі запиту). Якщо ви не проситимете про забезпечення конфіденційності то ваше ім’я буде оприлюднено в переліку осіб/організацій, які надавали інформацію й, доклали зусиль до роботи Комітету (але без прив’язки особи/організації до конкретної відповіді).

     У гугл-формі опитувальника для непобутових споживачів містяться запитання щодо назви організації. Ви можете попросити про забезпечення конфіденційності ваших персональних даних. Якщо ви не проситимете про забезпечення конфіденційності, то ваше ім’я чи назву вашої організації буде оприлюднено в переліку осіб/організацій, які надавали інформацію й доклали зусиль до роботи Комітету (але без прив’язки особи/організації до конкретної відповіді).

У гугл-формі опитувальника для суб’єктів ринку природного газу, органів
управління, регулювання та контролю містяться запитання щодо назви, імені та посади представника тощо. Ви можете попросити про забезпечення конфіденційності (про це буде питання в формі запиту). Якщо ви не проситимете про забезпечення конфіденційності, то назву органу, який Ви представляєте, буде оприлюднено в переліку осіб/організацій, які надавали інформацію й доклали зусиль до роботи Комітету (але без прив’язки особи/організації до конкретної відповіді).


На підставі проведеного аналізу, у разі виявлення неефективності чи
недостатньої ефективності окремих норм Закону, Комітет буде ініціювати
внесення змін до законодавства щодо посилення ефективності функціонування
ринку природного газу, рівності суб’єктів ринку природного газу та належного захисту прав споживачів даної сфери.


 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕТРОЛ КОНТРАКТ» (ТОВ «ПЕТРОЛ КОНТРАКТ»).

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 44800308.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти суб’єкта господарювання: 43023, Волинська область, Луцький р-н, місто Луцьк, вул. Єршова, будинок 1, тел. (067) 691-31-17, e-mail: volodymyr.mura@wog.ua

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 19734, Черкаська область, Золотоніський район, с/р Новодмитрівська, а/д Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через Кременчук)-Маріуполь км 108+612 – км 108+730.

Мета отримання дозволу на викиди: Дозвіл на викиди оформлюється у зв’язку зі закінченням терміну дії попереднього дозволу.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: відповідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», дана планована діяльність не підпадає під категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і підлягають оцінці впливу на довкілля.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): джерелами впливу на стан атмосферного повітря є :підземні та наземні резервуари зберігання бензину, дизельного пального та СВГ, ПРК заправки автотранспорта, дизель-генератор.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: Оксид вуглецю 0,003066 т/рік, Вуглецю діоксид 0,756349 т/рік, Метан 0,000031 т/рік, Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна ) 0,000492 т/рік, Оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2])         0,003427 т/рік, Азоту(1) оксид (N2O) 0,000026 т/рік, Діоксид сірки 0,001149 т/рік Сірководень     0,000127 т/рік, Бутан 0,328060 т/рік, Вуглеводні насичені С12-С19 (розчинник РПК-26611 і ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець 0,418806 т/рік, Пропан 0,218780 т/рік, Бензол 0,001659 т/рік, Ксилол 0,001092 т/рік, Толуол 0,001584     т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання, перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання, дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачається.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Обсяги видів забруднюючих речовин не перевищують затверджені граничнодопустимі нормативи викидів, а викиди, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати в місячний термін до Черкаської обласної військової адміністрації за адресою: 18001, Черкаська обл., м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, тел. (0472) 372249, 372915, srzg@ck.gov.ua , Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА 38715482@ck.gov.ua

 

https://rada.info/upload/users_files/26323373/b907e5453471e2a220bffbd627aff493.pdf

 

Як підготувати будинок до опалювального сезону

                         Як підготувати квартиру до опалювального сезону

 

 

 

28 Серпня, 2023 р., 10:19
оголошення про проведення 21.09.2023 конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області
23 Серпня, 2023 р., 12:25
На виконання статті 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ТОВ " ВЕСТ ПЕТРОЛ MAPKET» опублікувало 16 серпня 2023 у газеті № 33 (20485) «Черкаський край» повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди за фактичною адресою 19734, Черкаська обл., Золотоніський р-н, с. Нова Дмитрівка, а/д Н-08 Бориспіль- Дніпропетровськ-Запоріжжя, 108 км + 800 м, та подає його в електронній формі для подальшого публічного розміщення для ознайомлення з громадськістю.
22 Серпня, 2023 р., 11:34
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України                           у режимі онлайн та офлайн щодо:
20 Липня, 2023 р., 15:39
Затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки с. Антипівка та с. Бакаївка
20 Липня, 2023 р., 12:36
 Золотоніським районним відділом ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ»,  з метою попередження епідускладнень з холери, забезпечення епіднагляду за циркуляцією збудника  холери в об’єктах довкілля,  розпочато сезонний моніторинг : кожні 2 тижні відбір та дослідження на холеру зразків води поверхневих водойм. Направлені також рекомендації медичним працівникам  територіальних закладів охорони здоров’я посилити контроль за випадками захворювань на гострі кишкові інфекції.
18 Липня, 2023 р., 15:51
Затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Филю Івану Івановичу
04 Липня, 2023 р., 14:29
 Золотоніським районним відділом ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ»,  з метою попередження епідускладнень з холери, забезпечення епіднагляду за циркуляцією збудника  холери в об’єктах довкілля,  розпочато сезонний моніторинг : кожні 2 тижні відбір та дослідження на холеру зразків води поверхневих водойм. Направлені також рекомендації медичним працівникам  територіальних закладів охорони здоров’я посилити контроль за випадками захворювань на гострі кишкові інфекції.
29 Червня, 2023 р., 14:27
Правець - це гостре, потенційно смертельне інфекційне захворювання, яке характеризується судомними спазмами скелетних м’язів із контактним механізмом передачі. Після захворювання імунітету немає. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь