Поліцейський офіцер громади

Голубничий Роман Миколайович, 1982 р.н. проживає в м.Золотоноша Черкаської області.

В органах МВС з 2006 року. Закінчив КНАВС (Київська національна академія внутрішніх справ) має повну вищу юридичну освіту.

Наразі, перебуває на посаді ПОГ (поліцейський офіцер громади) Новодмитрівської ОТГ, капітан поліції Золотоніського РВП ГУ НП в Черкаській області.

З 2015 року, обслуговує адміністративну дільницю Новодмитрівської сільської ради, куди на теперішній час входять, такі населені пункти: с. Нова Дмитрівка, с. Антипівка селище Бакаївка, с. Вільхи, с. Мелесівка, селище Дібрівка, селище Холодне, с. Дмитрівка, с. Матвіївка, с. Домантове, с.Драбівці, с.Сеньківці, с. Маркизівка, с. Ковтуни, с.Мицалівка, с. Подільське, с. Скориківка, с. Львівка. (загальна кількість населення 10150 площа км. кв. 396,618).

В 2021 році за результатами конкурсу, пройшов проф. відбір на навчання та участь у проекті «Поліцейський офіцер громади», яке успішно закінчив на базі ХНУВС (Харківський національний університет внутрішніх справ) та отримав відповідний сертифікат.

Наразі, згідно вимог проекту «Поліцейський офіцер громади», забезпечений новим службовим авто марки «Рено Дастер» та спецобладнанням для виконання своїх службових обов’язків на території Новодмитрівської ОТГ.

Також, Новодмитрівська ОТГ в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» надала оновлене, службове приміщення, яке знаходиться за адресою с. Нова Дмитрівка вул. Центральна 32, де кожного вівторка з 09. 00 по 11.00 год., здійснюється прийом громадян, жителів Новодмитрівської ОТГ з питань правоохоронної діяльності.

З приводу консультацій, написання заяв та отримання допомоги поліцейського офіцера громади, можна звертатися за телефонами 097 459 27 00 та 073 052 96 26.