Пенсійний фонд інформує

2023 рік

2022 рік

Електронна трудова книжка

Електронний діалог з пенсійним фондом

Пенсійний калькулятор

Сервіс СМС-інформування

Автоматичне призначення пенсії за віком

Довідки з QR-кодом можна отримати онлайн

Кабінет роботодавця

Мобільний застосунок ПЕНСІЙНИЙ ФОНД

Призначення пенсії в один дотик

Карантин-час для отримання послуг дистанційно

Зміни в організації виплати і доставки пенсії та грошової допомоги

Перерахунок пенсій у квітні 2021 року

Закон України від 15 лютого 2022 року №2040-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства”

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника за особу, зниклу безвісти за особливих обставин

Військові з інвалідністю внаслідок війни (опубліковано 15.08.2022)

Допомога яка призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника

З 1 грудня житлові субсидії та пільги призначатимуть органи Пенсійного фонду України

Навчання та стаж

Три підстави перерахунку пенсій у грудні

Умови призначення та тривалість спеціального стажу роботи

Постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи мають право на пільги(опубліковано 26.11.2022)

11 Березня, 2024 р., 09:09
⚖️ Статтею 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що пенсіонер має повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду України про зміну даних, що вносяться до його персональної облікової картки (наприклад, про зміну особистих даних: отримання паспорта громадянина України нового зразка – ID-картки; зміну прізвища; зміну ідентифікаційного коду тощо).
04 Березня, 2024 р., 17:03
❗️ Так, потрібно, оскільки саме в довідках про пільговий характер роботи підприємство підтверджує зайнятість працівника в шкідливих і важких умовах праці протягом повного робочого дня. При цьому в трудових книжках зазначаються умови, на яких особу прийнято на роботу.
04 Березня, 2024 р., 17:02
⚖️ Відповідно до пункту 8 Прикінцевих положень Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” з 1 березня 2024 року разом із щорічною індексацією пенсій здійснюється перерахунок пенсій, надбавок, підвищень та інших доплат до пенсії з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, встановленого на 1 січня 2024 року.
19 Лютого, 2024 р., 14:39
📅 У пільговиків, які протягом минулого року одержували пільгу з урахуванням доходу, право на виплату закінчилось 31 грудня 2023 року (Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389).
14 Лютого, 2024 р., 08:26
Проходити фізичну ідентифікацію мають усі одержувачі пенсій та соціальних виплат. Це дозволяє перевірити, чи дійсно виплату отримує саме той, кому її було призначено.
14 Лютого, 2024 р., 08:25
🛡 Право на призначення дострокової пенсії за віком мають, зокрема, матері осіб з інвалідністю з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку, – після досягнення 50 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років.
08 Лютого, 2024 р., 15:16
📝 Житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані (не задекларовані) в житловому приміщенні, але фактично проживають у ньому на підставі договору наймання.
05 Лютого, 2024 р., 11:27
У зв’язку з численними дзвінками на телефонну «гарячу» лінію Головного управління Фонду в області стосовно того, що з 1 березня 2024 року Пенсійний фонд припиняє виплату пенсій усім пенсіонерам, які не пройдуть «фізичну ідентифікацію особи», повідомляємо.
17 Січня, 2024 р., 11:21
💼 Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” при обчисленні пенсії враховується заробіток людини за всі періоди страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року. Заробітна плата за цей період обчислюється за даними реєстру застрахованих осіб.