Охорона праці

Семінар-нарада по дотриманню вимог з питань охорони праці

Головний державний інспектор Управління Віктор Ткаченко у присутності директора ТОВ «Домантівське» Підбіцького  Максима Ігоровича провів для працівників товариства семінар-нараду по дотриманню вимог з питань охорони праці під час проведення ремонту сільськогосподарської техніки.

Фахівець роз’яснив присутнім вимоги «Правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва (НПАОП 01.41-1.01-01)»«Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві (НПАОП 01.0-1.02-18)» та «Вимоги безпеки під час експлуатації сільськогосподарської техніки».

Учасникам заходу наголошено, що під час укладання трудового договору, відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці», роботодавець повинен повідомити працівнику під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров’я, інформувати про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах.