Надходження рентної плати та екологічного податку у червні поточного року

Дата: 20.07.2023 10:44

•  У червні 2023 року доведений показник із надходження рентної плати за спеціальне використання води до загального фонду державного бюджету забезпечено 104,0 відс. (надійшло 0,15 млн грн при доведеному показнику 0,14 млн грн).

• Виконання доведеного показника із надходження рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України до державного бюджету становить 106,8 відс. (надійшло 0,03 млн грн при доведеному показнику  0,03 млн грн).

• При доведеному показнику із надходження екологічного податку у червні поточного року до загального фонду державного бюджету 0,3 млн грн, надходження становлять 0,34 млн грн або 112,4 відс., темп росту до минулого року становить 243,5 відс. або більше на 0,2 млн гривень.

• Доведений показник із надходження екологічного податку до місцевих бюджетів забезпечено на 116,9 відс. (надійшло 0,2 млн грн при доведеному показнику 0,17 млн грн), темп росту до минулого року становить 129,3 відс. або більше на 0,04 млн гривень.

• Разом з тим, не забезпечено виконання показників із надходження рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, рентної плати за користування надрами до загального фонду державного бюджету та місцевих бюджетів, рентної плати за спеціальне використання води до спеціального фонду державного бюджету та місцевих бюджетів.