Про надання контролюючими органами індивідуальних податкових консультацій

Дата: 26.07.2023 12:42

За зверненням платників податків у паперовій або електронній формі, контролюючий орган (визначений п.п. 41.1.1 п. 41.1 ст. 41 Податкового кодексу України) безоплатно надає громадянам індивідуальні податкові консультації, протягом 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення цим контролюючим органом.

Зауважимо, індивідуальна податкова консультація надається в усній, у паперовій або електронній формі - на вибір платника податків.

Уповноважена особа центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, може ухвалити рішення про продовження терміну розгляду звернення на отримання індивідуальної податкової консультації понад 25-денний строк. Однак не більше 15 календарних днів. А також письмово повідомити про це платника податків у паперовій або електронній формі.

Між тим, на період дії воєнного стану на території України зупиняються строки надання індивідуальних податкових консультацій (враховуючи норми п. 102.9 ст. 102, п.п. 69.9 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ)

Детальніше тут: https://cutt.ly/QwoM0hDO