Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 23.08.2023 12:25

На виконання статті 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ТОВ " ВЕСТ ПЕТРОЛ MAPKET» опублікувало 16 серпня 2023 у газеті 33 (20485) «Черкаський край» повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди за фактичною адресою 19734, Черкаська обл., Золотоніський р-н, с. Нова Дмитрівка, а/д Н-08 Бориспіль- Дніпропетровськ-Запоріжжя, 108 км + 800 м, та подає його в електронній формі для подальшого публічного розміщення для ознайомлення з громадськістю.

Додаток: електронна версія вищевказаного повідомлення у РDF-форматі на 1 арк., WORD-фopмaтi — на 1 арк., електронна версія інформації про одержання дозволу для ознайомлення з нею громадськості, яка є частиною документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами у РDF-форматі — на 30 арк.

Просимо надати відповідь щодо надходження зауважень та пропозицій на електронну пошту volodymyr.mura@wog.ua, katsarenko-valeriia@ukr.net.