Цікаво знати

Дата: 06.09.2023 16:26

📬 В Україні впроваджується експериментальний проєкт, який дає можливість максимально полегшити процедуру звернення громадян за житловою субсидією (постанова Уряду від 13.06.2023 № 601).

🖱 За експериментальним проєктом для призначення житлової субсидії людина може подати лише спрощену заяву “в один клік” –  через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України, Портал Дія (за наявності технічної можливості) або в паперовій формі – звернувшись до обраного сервісного центру Фонду чи до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, або надіславши заяву на адресу органу Фонду поштою.

🗄 Решту інформації, необхідної для визначення права домогосподарства на житлову субсидію, Пенсійний фонд України отримає від державних реєстрів.

📨 Як подати заяву на житлову субсидію "в один клік" через вебпортал Фонду 👉