інформацію щодо внесення змін/доповнення/уточнення до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування

Дата: 11.09.2023 15:22

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області інформує щодо внесення змін/доповнення/уточнення до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а саме про те що у разі виявлення застрахованою особою некоректних відомостей у своїй обліковій картці (на поточний момент - прізвище, ім’я, по батькові; дата народження, місце народження; стать; громадянство; серія та номер паспорта; номер телефону (за згодою); адреса місця реєстрації та проживання) вона можете самостійно подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстрі застрахованих осіб за формою згідно з додатком 2 до Положення № 10-1 та документи, що підтверджують внесення/зміну/уточнення даних.