Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 01.01.2024 10:00

Золотоніське районне комунальне підприємство «Райтеплоенергія» (код  ЄДРПОУ: 31947705); юридична та поштова адреси: 19734, Черкаська область, Золотоніський район, село Нова Дмитрівка, вулиця Шевченка, будинок 202. Контактний номер телефону: +380 (47) 375-20-41; Електронна пошта: zrkprte@gmail.com.

Місцезнаходження майданчика №17 Золотоніське районне комунальне підприємство «Райтеплоенергія»: 19747, Черкаська обл., Золотоніський р-н, с. Домантове, вул. Сергія Носа, 34.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Виробнича діяльність, яку здійснює майданчик №17 Золотоніське районне комунальне підприємство «Райтеплоенергія», не підпадає під дію ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», так як потужність опалювального обладнання в котельні складає менше 50МВт.

Основний вид діяльності підприємства – постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря. На території майданчику №17 встановлено два котли  для опалювальних потреб, паливо – природний газ.

Під час роботи в атмосферу викидаються забруднюючі речовини (т/рік): оксиди азоту-0,112, оксиди вуглецю-0,33 азоту(1) оксид (N2O)- 0,00014, метан-0,014. Крім того, вуглецю діоксид – 73,928 т/рік.

Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №448 від 27.06.2023р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів не розробляються.

У переліку заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин при експлуатації майданчику №17 будуть передбачені: Заходи щодо запобігання перевищення встановлених нормативів ГДВ у процесі виробництва; Заходи щодо остаточного припинення діяльності, пов’язаної з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та приведення місця діяльності у задовільний стан; Заходи щодо охорони атмосферного повітря при несприятливих метеорологічних умовах.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від майданчику №3 не створюють перевищення рівня впливу на атмосферне повітря на межі санітарно-захисної зони та відповідають вимогам Наказу № 309 від 27.06.2006р. та Наказу №177 від 10.05.2002р.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30-ти днів з дня публікації до Черкаської обласної військової адміністрації/Черкаської обласної адміністрації за адресою: 18001, Черкаська обл., м. Черкаси, бульв. Шевченка, буд. 185, тел. (0472) 37-22-49, 37-29-15, 36-11-13 srzg@ck.gov.ua.