Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області

Дата: 17.01.2024 10:04

Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться 15.02.2024 початок о 10:00 в адміністративній будівлі Черкаської обласної державної адміністрації за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, 3-й поверх, каб. 340 (зал засідань).

Організатор: Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації (на підставі розпорядження Черкаської ОВА від 28.11.2023 № 730 „Про делегування деяких повноважень організатора пасажирських перевезень“); контактні дані з питань проведення конкурсу, об’єктів конкурсу: тел. (0472) 37-34-66, електронна адреса: 40166011@ck.gov.ua, адреса офіційної сторінки в Інтернеті: https://ck-oda.gov.ua.

Робочий орган: ПрАТ „Черкаське обласне підприємство автобусних станцій“, контактні дані з питань проведення конкурсу, об’єктів конкурсу: тел. (0472) 71-45-62, моб. тел. 0504643506.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі: до 16:00 26.01.2024.

Для участі в конкурсі документи подаються та отримуються бланки документів за адресою: ПрАТ „Черкаське обласне підприємство автобусних станцій“, 18006, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 389, режим роботи: з 8:00 до 17:00 понеділок – п’ятниця, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені ст. 46 Закону України „Про автомобільний транспорт“, за формою згідно з додатками 1-4 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, в паперовій формі, які пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, відповідно до ст. 44 Закону України „Про автомобільний транспорт“, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

Документи подаються у двох закритих конвертах (пакетах), на яких зазначається назва перевізника-претендента, адреса, з поміткою „Документи для участі у конкурсі“. Конверт (пакет) з позначкою „№ 1“ містить документи для участі в конкурсі. Конверт (пакет) з позначкою „№ 2“ містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент. У разі подання документів для участі у кількох конкурсах необхідно на конвертах (пакетах) з позначкою „№ 2“ ставити відповідні відмітки, які б в подальшому дали змогу ідентифікувати об’єкт конкурсу з поданими на нього документами.

Плату за участь у конкурсі за один об'єкт конкурсу – 1735,00 грн, перераховувати на розрахунковий рахунок ПрАТ „Черкаське обласне підприємство автобусних станцій“ р/р UA343545070000026008301201675 ТВБВ № 10023/043 Філії Черкаське ОУ АТ „Ощадбанк“ м. Черкаси МФО 354507, код 22804012 із зазначенням в текстовій частині платіжного доручення коду ЄДРПОУ підприємства або ідентифікаційного номеру для фізичної особи-підприємця.

повний текст оголошення