кампанія «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся»

Дата: 29.01.2024 08:40

Фото без описуУ межах загальнонаціональної інформаційної кампанії «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся», фахівці Золотоніського районного відділу ДУ «»Черкаський ОЦКПХ МОЗ» разом з колегами із Черкаського обласного центру та Золотоніський центр первинної медико-санітарної допомоги провели  виїзну  вакцинальну сесію у селах  Ковтуни та Мицалівка Новодмитрівської територіальної громади Золотоніського району , де  роз’яснювали  важливість щеплень, особливо для населення із групи ризику : старшим за 60 років, людям, які мають ослаблений імунітет чи супутні захворювання.

Жителі сіл також мали змогу виміряти рівень цукру та холестерину в крові, отримати консультацію сімейного лікаря.

За час вакцинальної сесії від дифтерії та правця щепилися 23 особи, а від COVID-19 – 2 особи. Усі щеплення безоплатні. Провакциновані пацієнти отримали від мобільної бригади брошури і листівки з корисною інформацією про здоровя та екоторбинки.

Піклуйтеся про своє здоровя завчасно!