Центр кар’єри

Дата: 09.04.2024 08:25

Фото без опису Фото без опису

Центр кар’єри – це система кар’єрної навігації, важлива сполучна ланка між професійно-технічною освітою, молоддю, ринком праці, роботодавцями і державними установами.

Головна мета кар’єрних центрів – допомогти зі стажуванням та працевлаштуванням учням та випускникам. Крім цього, центри кар’єри проводять кар’єрні консультації, які допомагають зрозуміти молоді свої сильні сторони та розвинути затребувані компетенції на ринку праці.

Днями в рамках роботи центру Кар’єри відбулася зустріч здобувачів освіти випускних груп ДНЗ  «Золотоніського професійного ліцею» з провідним фахівцем з профорієнтації Золотоніської філії Черкаського обласного центру зайнятості Надією  Калініченко. В ході зустрічі пані Надія познайомила здобувачів освіти з технікою пошуку роботи, навчила правильно складати резюме, познайомила з програмою онлайн-конструктора резюме та  надала персональні консультації.

«Молоді фахівці, що виходять на ринок праці після закінчення ліцею, неминуче зіштовхуються з різними труднощами. Щоб запобігти цьому перед випускниками ми ставимо такі завдання як: професійна гнучкість і адаптованість, здатність приймати самостійні рішення, ясно виражати свої переконання, а саме головне ставити перед собою реальні цілі» - зазначила фахівчиня.