Підрозділи ДМС призупиняють надання послуг з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта

Дата: 10.05.2024 15:56

10 травня 2024 року завершується дія експериментального проєкту щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, який було затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №541.

Відповідно до вище зазначеної постанови Кабінету Міністрів України експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон реалізовувався протягом двох років з дня набрання чинності цією постановою.

Відтак, до законодавчого врегулювання надання послуг з одночасного оформлення паспортних документів із 11 травня 2024 року оформлення ID-картки та закордонного паспорта буде здійснюватися за загальними правилами.

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС