Золотоніський районний відділ ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує: щодо епідситуації із захворюваності на грип та ГРВІ по Золотоніському району

Дата: 13.05.2024 09:42

За період з 03 по 09 травня 2024 року, порівняно з попереднім тижнем, рівень захворюваності по району зріс на 20,5 % (по області–на 2,2 %) і показник найвищий в області, але нижчий за епідпоріг на 9,5%.

За даними медичних установ громад захворіло всього 593 особи (більше минулого тижня на 101 випадок). Питома вага дітей до 17 років серед загального числа хворих- 61,9% (по області  63,7 %); захворіло 367 дітей.

Серед загального числа захворілих лабораторно підтверджених випадків  СОVID -19  в жодній громаді району не зареєстровано.

Кількість шпиталізованих з ГРВІ за тиждень  -15 хворих, це 2,5  % від кількості захворілих в загальному. Кількість дітей до 17 років серед шпиталізованих  зменшилась з 18 до 10 осіб ,  як і їх питома вага з 75 %  до 66,7%  ( по області- 63,4 %).

Зокрема, в розрізі територіальних громад зареєстровано хворих ГРВІ :

Золотоніська ТГ –     234,

Піщанська ТГ -            58,

Вознесенська ТГ -       52,

Новодмитрівська ТГ -  48,

Гельмязівська ТГ -       27,

Зорівська ТГ -              7 ,

Чорнобаївська ТГ     72,

Іркліївська ТГ-             34,

Драбівська ТГ –            46,

Шрамківська ТГ -          6,

Великохутірська ТГ –   9.

За результатами вірусологічних досліджень на території України в 11 регіонах (44 %) продовжують циркулювати вірусів грипу, що свідчить про регіональне  географічне їх поширення; частка  позитивних результатів на віруси грипу  типів А та В становить 19,3%.

З метою попередження поширення захворюваності  на  грип, ГРВІ, включно з СОVID -19, рекомендується продовження проведення уже відомих Вам протиепідемічних та профілактичних заходів.

ЗИЧИМО ВСІМ ДОБРОГО  ЗДОРОВ’Я !