Від мрії до втілення бізнес-плану

Дата: 03.07.2024 15:38

Найактуальнішим питання сьогодення є повернення захисників до цивільного життя після фронту.

За результатами дослідження Українського ветеранського фонду, близько 64% ветеранів та чинних військовослужбовців хотіли б започаткувати власний бізнес.

Один із шляхів - підтримки ветеранів на шляху їхньої реінтеграції та долучення до бізнесової галузі стала грантова програма «Власна справа» за підтримки Державної служби зайнятості

Олена Рафальська - дружина військовослужбовця Олександра, який з початку повномасштабного вторгнення став на захист України до лав ЗСУ.

Після звільнення з військової служби, в чоловіка виникла ідея створити виробництво паперових стаканів.

Була їдея, бажання та впевненість в своїх силах, але подружжю бракувало коштів для запуску виробництва.

На сайті Державної служби зайнятості пані Олена дізналася про грантову програму для ветеранів та членів їх сімей і вже наступного ж дня звернулася до Золотоніської філії Черкаського обласного центру зайнятості за консультацією.

Фахівці допомогли зорієнтуватися в умовах отримання фінансування та підготувати необхідний пакет документів.

Так мрія стала реальністю.

Але співпраця з службою зайнятості не закінчилася. Подружжя звернулося за допомогою у підборі персоналу.

Після стажування було працевлаштовано 2 безробітнихОскільки один з працівників має групу інвалідності, сім’ї підприємців  було запропоновано отримати компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю.

Підтримка малого та середнього бізнесу – пріоритет держави та інвестиція у розвиток підприємництва, створення нових робочих місць.

Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису