06 Червня, 2023 р., 09:36
Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.
05 Червня, 2023 р., 09:58
Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга інформує, що відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення громадян проводять перерахунок пенсії тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2023 року набули права на проведення перерахунку.
05 Червня, 2023 р., 09:56
скористайтеся сервісом “Пенсійний калькулятор”.
05 Червня, 2023 р., 09:55
📧 Подана через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України заява про призначення пенсії та необхідні документи мають бути опрацьовані не пізніше 10 днів після подачі.
05 Червня, 2023 р., 09:47
☝️ Перед зверненням до сервісних центрів Фонду, ЦНАПу чи посадової особи територіальної громади перевірте, чи є у вас усі потрібні папери:
19 Травня, 2023 р., 12:07
Вода – це основа життя. Однак поряд з позитивною дією, в окремих випадках вода має і негативний вплив на організм людини.
17 Травня, 2022 р., 08:15
Закон України від 15 лютого 2022 року №2040-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства”
11 Травня, 2022 р., 22:05
ДайджестЕкспортера травень 2022