21 Січня, 2022 р., 10:14
 “Вже стало доброю традицією запрошувати письменників на гостину до бібліотеки. Кожна така зустріч – це теплота спілкування, радість від занурення у цілющі джерела художнього слова, яке єднає всіх спраглих, що прагнуть до творчих пошуків. Ми раді вітати в нашій затишній залі всіх присутніх. Сьогоднішній зустрічі ми завдячуємо нашій славній землячці, письменниці і просто гарній людині Ларисі Павлівні Старокожка, яка нещодавно відсвяткувала свій ювілей”-такими словами розпочала виступ Степанко Лідія Петрівна.
14 Квітня, 2021 р., 13:56
В Новодмитрівській публічній бібліотеці було проведено Всесвітній  день  казки , який відбувся 20 березня 2021 року.  Казка – це народно – поетичний або писемно – літературний твір про передбачувано вигадані події чи осіб, іноді за участю фантастичних сил,який має повчальну мету. Мистецтво казки полягає в тому, що вона гармонізує людину з навколишнім світом з одного боку, а з іншого – координує її в суспільстві, світі, вигаданому людьми. Завітавши до бібліотеки  на дітей чекали  чудові казки з усього світу. Малеча   залюбки гортала сторінки кольорових ілюстрованих книжечок, які були представлені на виставці.
13 Квітня, 2021 р., 11:16
Прибирання у Дмитрівці
01 Січня, 2021 р., 08:45
З 1 липня у пенсійне законодавство внесено зміни щодо підвищення виплат певним категоріям громадян. Хто і скільки отримає? Про це інформує більш детальніше начальник відділу обслуговування громадян № 5 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Вікторія Карасьова