Пенсійний фонд інформує

05 Лютого, 2024 р., 11:27
У зв’язку з численними дзвінками на телефонну «гарячу» лінію Головного управління Фонду в області стосовно того, що з 1 березня 2024 року Пенсійний фонд припиняє виплату пенсій усім пенсіонерам, які не пройдуть «фізичну ідентифікацію особи», повідомляємо.
17 Січня, 2024 р., 11:21
💼 Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” при обчисленні пенсії враховується заробіток людини за всі періоди страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року. Заробітна плата за цей період обчислюється за даними реєстру застрахованих осіб.
22 Грудня, 2023 р., 10:16
📑 Законодавство визначає категорії громадян, яким житлова субсидія може призначатися на понаднормову площу житла (площа житла, на яку призначається субсидія з урахуванням понаднормової площі, розраховується шляхом збільшення соціальної норми житла для домогосподарства на 30 відсотків).
22 Грудня, 2023 р., 10:16
🔥 Від березня 2023 року українці мають змогу «купити» страховий стаж собі або іншим особам. Для цього не потрібно укладати паперовий договір і відвідувати державні установи – все можна зробити онлайн.
13 Грудня, 2023 р., 17:13
🛂 Обов’язок періодично (кожні три або шість місяців) проходити фізичну ідентифікацію в АТ “Ощадбанк“ було визначено для осіб, які до 24.02.2022 набули статусу внутрішньо переміщеної особи (#ВПО) (постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 “Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам“).
13 Грудня, 2023 р., 17:13
👩‍💻 Щоб записатись на проходження  ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку через вебпортал Пенсійного фонду України необхідно виконати наступні кроки:
13 Грудня, 2023 р., 17:12
⚡️ 8 грудня 2023 року набула чинності постанова правління Пенсійного фонду України від 20 листопада 2023 року № 49-2 “Про затвердження Порядку встановлення територіальним органом Пенсійного фонду України особи одержувача пенсії, щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, інших соціальних виплат шляхом відеоконференцзв'язку“, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 05 грудня 2023 року за № 2111/41167.
07 Грудня, 2023 р., 08:20
*️⃣ Відповідно до статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” тривалість страхового стажу, що дає право призначити пенсію за віком у 2024 році, становить:
21 Листопада, 2023 р., 09:54
📄 Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“.
15 Листопада, 2023 р., 12:24
❗️ У разі виявлення застрахованою особою неактуальних чи некоректних відомостей у своїй обліковій картці (прізвище, ім’я, по батькові на поточний момент; дата народження, місце народження; стать; громадянство; серія та номер паспорта; номер телефону (за згодою); адреса місця проживання) можна подати до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України особисто або через представника анкету застрахованої особи для  внесення/зміни/уточнення даних у Реєстрі застрахованих осіб.