Пенсійний фонд інформує

06 Вересня, 2023 р., 16:25
💡 У разі призначення житлової субсидії не з початку опалювального (неопалювального) сезону до середньомісячного сукупного доходу домогосподарства враховується розмір нарахованої пенсії за місяць, що передує місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається житлова субсидія.
24 Серпня, 2023 р., 09:46
Обов’язково повідомляйте про своє працевлаштування!
22 Серпня, 2023 р., 14:11
📆 Постановою Кабінету Міністрів України № 754  від 21 липня 2023 року “Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань“ передбачено, що отримувачі грошової виплати до Дня Незалежності України, зокрема, ветерани війни, які не є пенсіонерами, не перебувають на службі і набули відповідного статусу до 24 серпня поточного року включно, можуть звернутися до органів Пенсійного фонду України та отримати її до 1 листопада поточного року.
11 Серпня, 2023 р., 16:42
📘 Умови призначення пенсій по інвалідності військовослужбовцям визначено законами “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб“  та “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“ .
08 Серпня, 2023 р., 09:50
🔰 Пропонуємо алгоритм дій.
07 Серпня, 2023 р., 09:48
При цьому право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років у 2023 році виникає за наявності в людини 30 років страхового стажу.   ⏰ Якщо ж у 60-річному віці необхідного страхового стажу не набуто, то право на пенсію виникне при досягненні більш пізнього віку.
27 Червня, 2023 р., 16:18
📝 Для того, щоб субсидію нарахували за весь неопалювальний період, окремим категоріям громадян необхідно подати заяву до кінця червня (протягом двох місяців із початку цього періоду). В іншому разі субсидію нараховуватимуть із місяця звернення.
26 Червня, 2023 р., 15:51
👔 Щороку 23 червня в Україні відзначають День державної служби. Із нагоди професійного свята інформуємо про пенсійне забезпечення державних службовців.
26 Червня, 2023 р., 15:50
💼 Повідомити Пенсійний фонд про працевлаштування – дія, необхідна передусім для самого пенсіонера, адже дозволяє визначити належний розмір пенсії.