Пенсійний фонд інформує

16 Червня, 2023 р., 10:50
Сьогодні світ відзначає Всесвітній день донора. Під час воєнного стану кожен, хто здає кров безкоштовно, робить безцінний внесок у порятунок життя. Законом України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» передбачені пільги для донорів, які здають свою кров добровільно.
07 Червня, 2023 р., 09:34
❗️ До сукупного доходу сім’ї пільговика зараховуються нараховані: ✅ пенсія; ✅ заробітна плата; ✅ грошове забезпечення; ✅ стипендія; ✅ соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності); ✅ доходи від підприємницької діяльності; ✅ допомога по безробіттю та інші виплати, що здійснюються фондами соціального страхування.
07 Червня, 2023 р., 09:31
📑 В Україні право на виплати за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи (Закон України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”).
05 Червня, 2023 р., 09:58
Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга інформує, що відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення громадян проводять перерахунок пенсії тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2023 року набули права на проведення перерахунку.
05 Червня, 2023 р., 09:56
скористайтеся сервісом “Пенсійний калькулятор”.
05 Червня, 2023 р., 09:55
📧 Подана через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України заява про призначення пенсії та необхідні документи мають бути опрацьовані не пізніше 10 днів після подачі.
05 Червня, 2023 р., 09:47
☝️ Перед зверненням до сервісних центрів Фонду, ЦНАПу чи посадової особи територіальної громади перевірте, чи є у вас усі потрібні папери:
01 Червня, 2023 р., 09:30
01 Червня, 2023 р., 09:28